• detail Americká reportérka - Blu-ray

Americká reportérka - Blu-ray
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Kúpou tohto produktu získate 6 bodů pre váš ďalší nákup.
Dostupnosť:
Pripravované
Množstvo:
Strážny pes
Český názov:
Americká reportérka
Originál:
Whiskey Tango Foxtrot [USA, 2016]
Jazyk:
CZ titulky
Zvuk:
anglický anglický DTS-HD Master Audio 5.1
Titulky:
Dĺžka:
112 minut
  • Popis
Popis:

Televízna reportérka Kim Bakerová (Tina Fey) je nespokojná so svojou prácou, ktorá je naplnená sledovaním a prezentovaním bezvýznamných príbehov. Preto prijme krátku úlohu vojnovej spravodajkyne v Afganistane počas operácie Enruding Freedom, čo veľmi poteší jej priateľa Chrisa (Josh Charles), ktorý tiež veľa cestuje po svete.

V Afganistane je umiestnená spolu s ďalšími reportérmi a spriatelí sa s austrálskou korešpondentkou Tanyou (Margot Robbie) a Iainom (Martin Freeman), škótskym fotografom na voľnej nohe. Napriek mnohým nebezpečenstvám Kim zostáva v Afganistane celé mesiace a roky - bez ohľadu na svoju pôvodnú profesionálnu úlohu.

Hoci jej postavenie ženy predstavuje riziko v spoločnosti, ktorá ženám pripisuje obmedzenú úlohu, využije to vo svoj prospech, keď sa jej podarí prejsť s fotoaparátom pod burkou na náboženskej demonštrácii, o ktorej robí reportáž. Keď Iaina jedného dňa počas jeho cesty po vidieku unesú, Kim využije všetky svoje miestne zdroje a kontakty, aby podnikla kroky na jeho záchranu...

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00
0 ks