Kategorie

godzillakong

Godzilla vs. Kong - Epický súboj legendárnych monštier

Zažite ultimátnu bitku titánov v sérii filmov "Godzilla vs. Kong". Tento akciou nabitý crossover spája dve najslávnejšie filmové monštrá všetkých čias. Sledujte, ako Godzilla, kráľ monštier, a Kong, vládca Ostrova lebiek, bojujú v epických bitkách plných vizuálnych efektov, ktoré vás zanechajú v úžase.

Táto filmová séria, ktorá zahŕňa "Godzilla" (2014), "Kong: Ostrov lebiek" (2017), "Godzilla II: Kráľ monštier" (2019), "Godzilla vs. Kong" (2021) a Godzilla x Kong: Nové impérium (2024) ponúka nezabudnuteľný zážitok pre fanúšikov akčných a sci-fi filmov. Spojenie silných príbehov, ikonických postáv a dychberúcich bitiek robí z tejto série must-see pre všetkých milovníkov veľkolepých filmov.

Vychutnajte si nezabudnuteľný súboj v najvyššej kvalite na 4K Ultra HD, Blu-ray a DVD, s bonusovými materiálmi, ktoré vás zavedú do zákulisia tvorby týchto kolosálnych filmov. Godzilla a Kong sa stretávajú tvárou v tvár v bitke, ktorá rozhodne o osude sveta. Nechajte sa vtiahnuť do sveta gigantických monštier a zažite napätie, akciu a vzrušenie s "Godzilla vs. Kong".

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00
0 ks